Marketingová agentura Rozjet Podnikání

Co je online marketing ?

Online marketing, také nazývaný jako digitální marketing, je proces, který využívá síť a internetem propojené služby k propagaci firmy a její webové prezentace. Pod online marketing se dokáže schovat velké množství jednotlivých disciplín – například SMM – Social Media Marketing, SEM – Search Engine marketing a v neposlední řadě také často skloňované, či téměř magické SEO – Search Engine Optimalization. Důležité ovšem je, že námi uděláný online marketing přináší téměř hmatatelné výsledky – jsme ve světě jedniček a nul – proto ty výsledky nebudou hmatatelné nikdy.

Věděli jste, že například statistický server Statista.com jasně dokazuje, že moderní přístupy v online prostředí jsou pro firmy značně přínosnější, než offline a zastaralé online marketingové kampaně ?

Pokud chcete být moderní firma a zároveň šetřit prostředky na propagaci firmy, měli byste uvažovat o tom, že si s námi domluvíte schůzku a probereme to, jak efektivně vést online marketingové kampaně.

Čtěte dále a dozvíte se, jak to děláme …

plánování-online-marketingu

Krok jedna: Analýza

Krok dva: Návrh

Navrhneme Vám online marketingový mix, který nebude jen prázdnou prezentací toho, co dokážeme – na základě dat získaných z prvního kroku navrhneme a předem propočteme jaké budou náklady na  online marketingovou kampaň a jak dosáhneme Vámi požadovaných přínosů – naším cílem je totiž Vaše požadavky splnit …

Krok tři: Řešení a reporting

Jistě si dokážete představit, že online kampaně se dají vést mnoha způsoby, s rozdílnými rozpočty a mají splnit cíle, které mohou být pro každou firmu rozdílné – a proto je řešení vždy sestavené na míru – Vám. A stejně jako oblek na míru sedí nejlépe, konfekce sedne každému – chápete, kam tím míříme …

 

Add comment