Reference

Na začátku roku jsme měli několik velkoobchodním odběratelů našeho zboží s celkem nízkými maržemi a hledali jsme možnosti jak zvýšit obrat. Nakonec jsme díky této agentuře zkusili několik přístupů. Nejlépe se nám osvědčila investice do linkbuildingu a navázání spolupráce se slevovými portály – zvažujeme i účast na food festivalech v Praze na příští sezónu.

Ondřej ZítekObchodní ředitelMondani s.r.o.Praha

Na jaře 2016 jsme s touto agenturou spustili PPC a Facebook kampaň k našemu výrobku, který odstraňuje přisátá klíšťata. Výsledky byly velmi pozitivní – nárůst tržeb a povědomí o výrobku za relativně nízkou cenu. Nakonec jsme na doporučení prodloužili kampaň až do sprna – tedy o dva měsíce déle, protože jsme mysleli, že tento výrobek se bude prodávat do začátku letních prázdnin. Nakonec jsme za letní prázdniny měli lepší výsledky, než v květnu a červnu.

Vetrisol s.r.o.Vetrisol s.r.o.Praha
Tvorba webu pro firmu Nadměrná přeprava Hrachovina

S Rozjetpodnikani.cz spolupracujeme již delší dobu. V roce 2014 jsme začali tvorbou webu a pokračovali až k online marketingu. Chtěli jsme zacílit na přepravy mobilheimů – dost nám pomohly marketingové aktivity, které nám nyní generují několik poptávek týdně v relativně velmi malém odvětví – jsme spokojeni.

FrantišekmajitelAutodoprava Hrachovina

Rozjetpodnikani.cz mi vytvořilo pěkně řešený e-shop pro mou plantáž vánočních stromků. Neřešili jsme textaci, jen hosting, doménu a funkčnost e-shopu, protože si myslím, že nejlépe popíšu stromy, o které se starám třeba 10 let já sám. Stále dolaďujeme vzhled a funkce – nicméně musím uznat, že jsem velmi spokojený – Dan i Michal jsou opravdu profesionálové v oboru tvorby webu, online marketingu a grafiky.

Vybraná reference - tvorba webu pro Půjčovnu karavanů Chrudim

Super služby – za pár korun mi vytvořili web, který funguje jak má a vypadá prostě skvěle. Díky Vám za karavany-chrudim.cz

JaromírmajitelPůjčovna karavanů ChrudimBylany
Super, že ?
Z našeho marketingového menu máme co nabídnout každé firmě – od vytvoření nového webu, po plný marketingový servis. Co to bude pro Vás ?
VYBERTE SI Z NAŠEHO MENU

Zaujali jsme Vás ?

Nejlepší způsob jak navázat efektivní spolupráci je vyplnit tento kontaktní formulář a napsat do něj nějakou představu, co bychom měli dělat, jak intenzivně a co od naší práce očekáváte. Můžete nám ale napsat i jen tak, s dotazem, či požadavkem o radu - rádi zdarma odpovíme.

A samosebou slibujeme, že se ozveme jakmile to bude možné.