Outsourcing marketingu

Vyřešit marketing ve Vaší firmě od Á do Zet ?

Outsourcing marketingu by měla být Vaše jasná volba – dokážeme se průběžně postarat o všechny Vaše marketingové aktivity tak, aby byly vidět a plnily Vaše očekávání a cíle. To nám opravdu jde.

Firemní identita

Zajistíme Vám, aby všechny Vámi prezentované materiály byly v originálním a jednotném stylu – od vizitky, přes katalogy až k online vizuálům.

Design webu

Navrheme a vytvoříme moderní web, který bude fungovat jako ten nejspolehlivější obchodník – ať už jeho hlavním úkolem bude informovat, či přímo prodávat.

Offline marketing

Navrhneme a zrealizujeme propagaci Vaší firmy v rozsahu a formě na míru – třeba guerillovou kampaní na tričku pěti vysokoškoláků.

Online marketing

Najdeme ty správné cesty jak oslovit Vaše cílové zákazníky skrz různé online kanály, které rádi používají a efektivně tak splnit zadané cíle.

Super, že ?
Z našeho marketingového menu máme co nabídnout každé firmě – od vytvoření nového webu, po plný marketingový servis. Co to bude pro Vás ?
VYBERTE SI Z NAŠEHO MENU

Zaujali jsme Vás ?

Nejlepší způsob jak navázat efektivní spolupráci je vyplnit tento kontaktní formulář a napsat do něj nějakou představu, co bychom měli dělat, jak intenzivně a co od naší práce očekáváte. Můžete nám ale napsat i jen tak, s dotazem, či požadavkem o radu - rádi zdarma odpovíme.

A samosebou slibujeme, že se ozveme jakmile to bude možné.