Grafické práce

Pod grafickými pracemi si obyčejný člověk většinou představí vytvoření loga pro firmu a … Aha!

Ono je toho ale opravdu víc – do portfolia našich grafických prací patří šíroká paleta aktivit a produktů. Například návrh, design a uživatelské rozhraní webu, tvorba reklamních a marketingových materiálů – plakátů, reklamních bannerů, polepů na auta, katalogů, letáků, balení produktů, úpravy fotografií, 3D vizualizací až k vytvoření CI – tedy Corporate Identity – čímž dáváme firmám vizuální značku. Sem patří jasně specifikované firemní barvy, font a jeho velikost, logo a jeho přesné umístění vůči ostatním elementům a spousta dalších mini-věcí, které poté tvoří celkový – a hlavně opticky jednotný – vzhled firmy.

V Rozjet podnikání víme, že grafika musí odpovídat několika kritériím – Vašemu přání, celkové koncepci a také musí lahodit oku zákazníka. Proto se vždy snažíme vyvinout kreativní koncepty společně s vhodným stylem. Zároveň udržujeme krok s moderními trendy – ať už personální účastí na RedDot Awards, či investicemi do nejnovějšího softwaru.

Zde jsou ukázky naší práce:

Super, že ?
Z našeho marketingového menu máme co nabídnout každé firmě – od vytvoření nového webu, po plný marketingový servis. Co to bude pro Vás ?
VYBERTE SI Z NAŠEHO MENU

Zaujali jsme Vás ?

Nejlepší způsob jak navázat efektivní spolupráci je vyplnit tento kontaktní formulář a napsat do něj nějakou představu, co bychom měli dělat, jak intenzivně a co od naší práce očekáváte. Můžete nám ale napsat i jen tak, s dotazem, či požadavkem o radu - rádi zdarma odpovíme.

A samosebou slibujeme, že se ozveme jakmile to bude možné.