Marketingové menu

Tady najdete naše marketingové menu – seznam služeb, se kterými Vám rádi pomůžeme.

Prostě takové naše marketingové menu – naše marketingové služby účtujeme hodinově a proto si můžete vybrat z hodinového fondu kolik hodin s máme věnovat čemu.

GRAFICKÉ PRÁCE

Vytvoření grafického řešení tiskovin, reklamních a multimediálních produktů. Například 3D vizualizace ? Pracujeme s nejnovějším softwarem, abychom drželi krok s dobou a přinášeli Vám grafiku, která prodává.

ONLINE MARKETING

Zajímají Vás možnosti jak se prosadit v online prostoru ? Narazili jste na tu správnou agenturu – dokažeme efektivně spravovat PPC kampaně, opřít se do link buildingu – nebo nově relationship buildingu a zvýšit vaše prodeje.

OFFLINE MARKETING

Potřebujete navrhnout a provést offline marketingovou kampaň ? Ať už máte menší, či větší rozpočet, tak pro Vás dokážeme vymyslet kampaň, která bude fungovat a dokážeme změřit přínosy této kampaně.

OUTSOURCING MARKETINGU

Potřebujete kompletní servis na poli marketingu ? Prostě spojit grafiku, online marketing, offline marketing, vytvořit/inovovat webové stránky, či e-shop, tak jsme Vaši lidi. Tyto aktivity jsou naším denním chlebem.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Potřebujete vytvořit nový web, či jen ten stávající obléknout do nového kabátku ? Máme zkušenosti s designem, kódováním, User experience (UX) a dokážeme vyladit i stávající web – není nám cizí A/B i multivariantní testování.

Super, že ?
Z našeho marketingového menu máme co nabídnout každé firmě – od vytvoření nového webu, po plný marketingový servis. Co to bude pro Vás ?
VYBERTE SI Z NAŠEHO MENU

Leave a Reply

Zaujali jsme Vás ?

Nejlepší způsob jak navázat efektivní spolupráci je vyplnit tento kontaktní formulář a napsat do něj nějakou představu, co bychom měli dělat, jak intenzivně a co od naší práce očekáváte. Můžete nám ale napsat i jen tak, s dotazem, či požadavkem o radu - rádi zdarma odpovíme.

A samosebou slibujeme, že se ozveme jakmile to bude možné.